Dźwigi towarowe, urządzenia dźwignicowe

Transport ciężkich towarów w pionie na duże wysokości z pewnością wymaga stosowania nowoczesnych platform, profesjonalnych podnośników i urządzeń dźwignicowych, które swoimi parametrami zostały dopasowane do potrzeb konkretnego miejsca. Nasza firma może zaprojektować dostosowany do określonych potrzeb dźwig towarowy, jak i zamontować go na miejscu u Klienta. Zależnie od oczekiwań możemy zająć się kompleksowym wykonaniem zlecenia – od „deski kreślarskiej” w naszej pracowni po odbiór gotowego systemu urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego. Oferujemy też pomoc i doradztwo na każdym etapie wdrażania nowej linii produkcyjnej z naszymi konstrukcjami urządzeń transportu bliskiego, jak np. dźwigi towarowe, suwnice czy żurawie.

Dźwigi towarowe dopasowane do potrzeb

Wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń transportu bliskiego sprawia, że nasza oferta jest niezwykle elastyczna i potrafimy doskonale dopasować ją do specyfikacji technicznej konkretnego zlecenia. Możemy zaprojektować oraz zbudować urządzenia dźwignicowe między innymi takie jak windy i dźwigi towarowe:

  • podnośniki nożycowe;
  • dźwigi towarowe z platformą hydrauliczną;
  • towarowe platformy hydrauliczne;
  • windy towarowe wyposażone we wciągnik;
  • towarowe dźwigi i windy z mechanizmem teleskopowym.

Projektujemy oraz budujemy również estakady suwnic, często wykorzystywane w zakładach przemysłowych czy, chociażby na otwartym terenie, gdzie składuje się różnego rodzaju ciężkie towary. Kiedy to potrzebne, stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie mechaniki oraz elektroniki. Z drugiej strony, konstruując dźwig towarowy od podstaw, staramy się zastosować sprawdzone rozwiązania, wykorzystujące podstawowe zasady mechaniki. Zawsze zwracamy uwagę na przeznaczenie projektowanych i konstruowanych urządzeń, dopasowując ich parametry do przenoszonych i transportowanych gabarytów. Każdą estakadę suwnic dopasowujemy do wymagań branży, w której będą pracowały. Staramy się również zagwarantować przystępny poziom cen, adekwatny do wykonanej pracy i zastosowanych materiałów oraz rozwiązań technologicznych. Nasze dźwigi towarowe, estakady suwnic i podnośniki nożycowe pracują w wielu znanych zakładach produkcyjnych w całym kraju.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy z urządzeniami dźwignicowymi

Każdy wykonany przez nas dźwig towarowy charakteryzuje nie tylko solidność, ogromna funkcjonalność oraz idealne dopasowanie do potrzeb. To również rozwiązania spełniające wszystkie standardy BHP, normy i przepisy krajowe i międzynarodowe, bardzo bezpieczne w użytkowaniu, przekazywane wraz z deklaracją zgodności WE i DTR oraz oznaczone znakiem CE.

Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje

Od wielu lat projektujemy i budujemy dźwigi towarowe, urządzenia dźwignicowe oraz maszyny transportu bliskiego, stale poszerzając grono swoich zadowolonych Klientów, do których mogą dołączyć również Państwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Zrealizowaliśmy niejedno zamówienie na dźwig towarowy, tworząc rozbudowane portfolio, które jest najlepszym dowodem naszego profesjonalnego podejścia do każdego zadania oraz ogromnego zaangażowania w prace.

Decydując się na nasze usługi projektowania i budowy dźwigów towarowych, nasi Klienci mogą również liczyć między innymi na:

  • profesjonalną produkcję wszystkich elementów niezbędnych do budowy;
  • fachowe doradztwo techniczne;
  • przygotowanie pełnej dokumentacji technicznej urządzeń dźwignicowych;
  • pomoc w przygotowaniu się do odbioru maszyn przez Urząd Dozoru Technicznego.

Jeśli chcecie Państwo zainwestować w dźwig towarowy, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą już dzisiaj i do skorzystania z pomocy prawdziwych profesjonalistów w swojej branży. Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania i przygotujemy wycenę zlecenia, która z pewnością Państwa bardzo usatysfakcjonuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dźwigów towarowych i urządzeń dźwignicowych.