Dźwigi towarowe, urządzenia dźwignicowe – Realizacje

Transport ciężkich towarów w pionie na duże wysokości z pewnością wymaga stosowania nowoczesnych platform, profesjonalnych dźwigów towarowych, które swoimi parametrami zostały dopasowane do potrzeb konkretnego miejsca. Nasza firma może zająć się zarówno zaprojektowaniem takiej konstrukcji, jak i jej budową na miejscu u Klienta, łącznie z profesjonalnym odbiorem technicznym.

Urządzenia dźwignicowe dopasowane do potrzeb

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że nasza oferta jest niezwykle elastyczna i potrafimy doskonale dopasować ją do specyfikacji technicznej konkretnego zlecenia. Możemy zaprojektować oraz zbudować między innymi takie dźwigi towarowe jak:

  • nożycowe;
  • dźwigi towarowe z platformą hydrauliczną;
  • towarowe platformy hydrauliczne;
  • dźwigi wyposażone we wciągnik;
  • dźwigi i podnośniki z mechanizmem teleskopowym.

Projektujemy oraz budujemy również estakady suwnic, często wykorzystywane w zakładach przemysłowych czy, chociażby na otwartym terenie, gdzie składuje się różnego rodzaju ciężkie towary. Kiedy to potrzebne stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie mechaniki oraz elektroniki, ale na początku staramy się zastosować sprawdzone rozwiązania, wykorzystujące podstawowe zasady mechaniki. Każdą estakadę suwnic dopasowujemy do wymagań branży, w której będą one pracowały oraz staramy się zagwarantować przystępny poziom cen.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy z urządzeniami dźwignicowymi

Wykonane przez nas konstrukcje charakteryzuje nie tylko solidność, ogromna funkcjonalność oraz idealne dopasowanie do potrzeb. To również rozwiązania spełniające wszystkie standardy BHP, normy i przepisy krajowe i międzynarodowe, bardzo bezpieczne w użytkowaniu, przekazywane wraz z deklaracją zgodności WE i DTR oraz oznaczone znakiem CE.

Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje

Od wielu lat projektujemy i budujemy urządzenia oraz maszyny transportu bliskiego, stale poszerzając grono swoich zadowolonych Klientów, do których mogą dołączyć również Państwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Zebraliśmy rozbudowane portfolio, które jest najlepszym dowodem naszego profesjonalnego podejścia do każdego zadania oraz ogromnego zaangażowania w prace.

Decydując się na nasze usługi projektowania i budowy dźwigów towarowych, nasi Klienci mogą również liczyć między innymi na:

  • profesjonalną produkcję wszystkich elementów niezbędnych do budowy;
  • fachowe doradztwo techniczne;
  • przygotowanie pełnej dokumentacji technicznej;
  • pomoc w przygotowaniu się do odbioru maszyn przez Urząd Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą już dzisiaj i do skorzystania z pomocy prawdziwych profesjonalistów w swojej branży. Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania i przygotujemy wycenę zlecenia, która z pewnością Państwa bardzo usatysfakcjonuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dźwigów towarowych.